prodej - rekreační objekty

 

zobrazit detail nabídky

Lančov-Vranovská přehrada

Kategorie: ostatní

K prodeji rekreační středisko Lančov u Vranovské přehrady.
K prodeji se nabízí restaurace s vybavením, nově postavené WC a sprchy. Chatičky a pokoje dvoulužkové - čtyřlůžkové pro nocleh a posezení.

Leží v krásné prosluněné krajině. Je tu velká možnost sportovního vyžití. K dispozici je hřiště na volejbal, nohejbal, ruské kuželky, pingpongový stůl, dětské pískoviště a mnoho dalších aktivit.
K dispozici kuchyňka , která je vybavená základním nádobím, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí a el. dvouplotýnkovým vařičem.
Možnost parkování u chaty zdarma.
V blízkosti areálu je nástupiště na linkovou loď, která Vás dopraví k hradu Bítov, nebo na vranovskou hráz a odtud můžete využít elektrický vláček na zámek Vranov. Z vranovské hráze přejdete dominantní most přes Vranovskou přehradu a dojdete na hlavní vranovskou pláž. Zde se můžete vykoupat v průzračné vodě Vranovské přehrady, která patří k nejteplejším přehradám v České republice. V blízkém Vranově nad Dyjí můžete kromě zámku navštívit pevnostní muzeum, nebo poobědvat v jedné z mnoha místních restaurací s překrásným výhledem na zámek Vranov.

Jsou tu dobré podmínky k pěší turistice a cykloturistice.

Dále můžete navštívit hrad Uherčice, zříceninu Cornštejn, blízké Dačice s pěkným zámkem, Jemnici či Jaroměřice nad Rokytnou.

V případě horšího počasí se můžete zajet vykoupat do termálních lázní Laa an der Thaya, nebo do Znojma. Kde je pěkné vyhřívané koupaliště.

K návštěvě lákají též obchůdky a tržnice na Hatích.

Cena: 2 799 000,- Kč >> více informací

PRODEJ

byty
byty-novostavby
domy
domy-novostavby
rekreační objekty
pozemky
nebytové prostory
ostatní

PRONÁJEM

byty
byty-novostavby
domy
domy-novostavby
rekreační objekty
nebytové prostory
ostatní