prodej - domy

 

zobrazit detail nabídky

Kamenice Těptín

Kategorie: 6+1

Předmětem prodeje je dům (zděná chata) 6+1 s číslem evidenčním v obci Těptín nedaleko Prahy, který je částečně podsklepen s prvním nadzemním podlažím a částečným podkrovím. Součástí je i vestavěná garáž. Pozemek o celkové výměře 1132m2 je porostlý ovocnými a okrasnými porosty. Přípojka vody je z kopané studny a odpad je řešen žumpou. Dům je obklopen nádhernou přírodou.

Cena: 2 990 000,- Kč >> více informací

zobrazit detail nabídky

Prostějov Havlíčkova-rezervace

Kategorie: ostatní

V zajímavé části Prostějova, nabízíme vyjíměčný patrový dům z r. 1927 z díla arch. J. Kotěry a stavitele Nedělníka. Jde o velice kvalitní cihlovou stavbu o zastavěné ploše 131 m2 a k tomu navazující zahrada o rozloze 383 m2, se samostatným vjezdem na pozemek. Od vstupních dveří ze zádveří se dostanete do sklepa a do přízemí domu, kde se nachází dva velké pokoje, kuchyň , spíž s oknem, a veranda, z níž je vstup na zahradu. Důležitým a zajímavým prostorem vnitřní dispozice je dřevěné schodiště se spodní vstupní halou a halou v 1.patře. V mezipatře je umístěna toaleta s oknem. Z haly v 1.patře je vstup do prostorné komory(pokoje) s oknem, koupelny s vanou, umyvadlem a toaletou, kde je rovněž okno. Z haly vstupujete do velkého pokoje, za kterým jsou další dva pokoje. Schodišťový prostor pokračuje až na půdu, která je prostorná, čistá, ( zdravé krovy) a vhodná na případnou půdní vestavbu. Dům je částečně podsklepen, byl užíván na sklad uhlí, zeleniny atd.. Ale již odtud vybíhá komín, topilo se zde. Zahrada je orientovaná na jihozápad, krásně prosluněná, jsou zde ovocné stromy a keře. Zaručuje dostatečné soukromí k relaxaci, posezení, grilování. Je tu prostor k vybudování garáže, či parkovacího stání. Podlahy jsou v pokojích z kvalitních zachovalých parket, v kuchyni dřevěná prkená podlaha s linem a v koupelně, WC dlažba. Okna jsou původní zachovalá kastlová. Střecha je sedlová s krytinou z pálené tašky. Topení je řešeno vafkami v pokojích. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě- veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. Vzhledem k dispozici a umístění místností v domě, lze dům využít jak k příjemnému bydlení pro rodinu, nebo i ke komerčním účelům (ordinace, kanceláře..), případně jako investici - byty na pronájem. V době inzerce nebyl znám PENB, proto uvádíme třídu G. Prohlídky domu po domluvě.

Cena: 3 480000,- Kč >> více informací

zobrazit detail nabídky

Droždín

Kategorie: ostatní

U Olomouce nabízíme k prodeji netypickou rezidenci. Objekt má přes 900 m2 obytné plochy a jejích 3900 m2 pozemku je obklopeno udržovanou zahradou. Velkoryse řešená obývací hala s galerií je propojena s kuchyňským koutem. K pohodlí přispívá, že vila skrývá 9 pokojů a 6 koupelen. K příjemnému posezení láká částečně zastřešená terasa, ze které je vstup na zahradu, která umožňuje absolutní soukromí. Při projektování vily se nezapomnělo ani na technické zázemí. Najdeme zde např. prostornou prádelnu a 2 garáže pro tři vozy s vyhřívaným příjezdem. Vytápění objektu je zajištěno tepelnými čerpadly a topným systémem s kombinací radiátorů a podlahového topení. Vytápění, osvětlení, spouštění žaluzií ovládá systém Moeller. Rezidence nabízí relaxaci ve finské sauně, parní lázni s možností aromaterapie a také ve vnitřním bazénu. O čištění bazénu se stará elektronický systém čištění na bázi kyslíku. Okolo domu je automatický zavlažovací systém využívající vodu z vlastní studny. Celý objekt je střežen zabezpečovacím systémem napojeným na pult centrální ochrany. Na systém se lze dálkově odkudkoliv připojit. Pokud je pro Vás nabídka zajímavá, je možné si po domluvě nemovitost prohlédnout a projednat bližší informace a možnosti.

Cena: 26 000 000,- Kč >> více informací

PRODEJ

byty
byty-novostavby
domy
domy-novostavby
rekreační objekty
pozemky
nebytové prostory
ostatní

PRONÁJEM

byty
byty-novostavby
domy
domy-novostavby
rekreační objekty
nebytové prostory
ostatní