Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 13
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » nabízí, prodej, rodinné domy Krhová

nabízí, prodej, rodinné domy Krhová, Ev.č.: 00218

IMG_7750
IMG_7723
IMG_7742
IMG_7743
IMG_7747
IMG_7749
IMG_7752

Kontaktujte makléře

Ondřej KalvodaOndřej Kalvoda
+420 777 336 111
[email protected]
LK Ararat Reality, s.r.o.LK Ararat Reality, s.r.o.
Ztracená 269/36
Olomouc
[email protected]
Cena8 400 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaKrhová
OkresVsetín
VelikostAtypický
Plocha užitná108 m²
Plocha pozemku3.492 m²
Stav objektuDobrý
BudovaKamenná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
Popis

Rádi bychom vám představili zcela výjimečnou chalupu uprostřed přírody a klidu, přímo u lesa s kouzelným výhledem na protější zelené kopce Beskyd a do širokého údolí, v obci Krhová poblíž Valašského Meziříčí.
Tato útulná dřevěnice s velikým pozemkem o velikosti 3492 m2, pochází asi z roku 1886, zaručuje soukromí, ale přitom není úplně vzdálená od jiných chat a chalup. Samotná chalupa je částečně v původním, velmi udržovaném stavu, má rozlohu asi 165 m2, nabízí tedy prostor a pohodlí, užitná plocha je asi 108 m2.
Vstupní část chalupy vás uvítá chodbou, ze které je vstup do velkého hlavního pokoje s kamny na tuhá paliva, za ním je kuchyně také s kamny na tuhá paliva, které slouží jako zdroj tepla. Z chodby jsou zvlášť vstupy do ložnice, průchozí místnosti s velkým krbem, je tu vstup do kamenného sklepa a na půdu . WC je zvlášť na konci budovy z venku (suché) a zvlášť je také vstup do dílny. Přímo za chalupou je přistaven novější seník, který se může upravit i na letní obytný prostor. Chalupa má napojení na vodu z vlastní studny, je tu zavedená elektřina a odpad je do jímky.
Chalupa má obytné místnosti orientované na jižní a východní stranu a z nich překrásný výhled na východ slunce.

Před chalupou je vybudovaná pergola s posezením, kde je zavedena i elektřina, odkud můžete pozorovat les, okolí, někdy i srnky z lesa, posedět s rodinou nebo přáteli. Příjemné posezení je i na zápraží u chalupy.
Kolem celé nemovitosti je dostatek prostoru plného zeleně, keřů, stromů, bylinek, je zde i ovocný sad (jabloně, hrušně, švestky, ořešáci) .
Ten, kdo hledá ticho, třeba i únik z města do klidu přírody, procházky v lese, výlety v okolí (přírodní pramen Jarošovky, kopec Trojačka či Radhošť), může toto vše najít na tomto úžasném místě. A to nejen na chalupu pro víkendy, ale i na trvalé bydlení. Přímo v obci je zastávka MHD, která je vedena z Valašského Meziříčí. Je zde také vlaková zastávka a další občanské vybavení jako potraviny, hospody, restaurace, penziony, hřiště, pošta nebo třeba Základní a Mateřská škola Krhová. Zveme vás na prohlídku, aby jste se sami mohli přesvědčit o tomto nádherném místě.