Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 9
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, Rodinné domy, 120 m² - Blansko - Obůrka

Prodej, Rodinné domy, 120 - Blansko - Obůrka, Ev.č.: 00247

IMG_7882
IMG_7876
image4
image0
image5
IMG_7881
image3

Kontaktujte makléře

Ondřej KalvodaOndřej Kalvoda
+420 777 336 111
[email protected]
LK Ararat Reality, s.r.o.LK Ararat Reality, s.r.o.
Ztracená 269/36
Olomouc
[email protected]
Cena6 400 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaBlansko - Obůrka
OkresBlansko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku1.205 m²
Plocha zastavěná115 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
G (PENB nedodán)
Popis

Rádi bychom vám představili prostorný, udržovaný dům o dispozici 3+1, na okraji obce Blansko - Obůrka, kde můžete využít klidu a přírody, téměř u lesa.
Tento dům s velkým pěkným pozemkem celkově o velikosti 1 205 m2,(samotná zahrada má 819m2, zastavěná plocha a nádvoří 386m2), zaručuje prostor a soukromí. Samotný dům je v původním, velmi udržovaném stavu, má zastavěnou plochu asi 115 m2, užitná plocha je asi 120 m2.
Z ulice vstoupíte do útulného dvorku, kde je naprosté soukromí, s posezením na lavičce, kde je i kopaná studna, a je na něj z ulice i vjezd. Z dvorku je vstup do domu, který vás uvítá chodbou s oknem, ze které je vstup do kuchyně s kamny na tuhá paliva, za ní spíž, ze které se dostanete do sklepa, kde je umístěn plynový kotel. Dále z kuchyně je vstup do obývacího pokoje a dále z něj do prostorné ložnice. Z chodby jsou zvlášť vstupy na WC a do prádelny, kde je umístěn kotel na ústřední topení- na tuhá paliva. Z prádelny se vstupuje do koupelny a do dvou menších komor. Po schodech z chodby se dostaneme do podkrovní místnosti a je tu i vstup na půdu. Kolem dvorku jsou další budovy jako stodola- mlat, kůlna a prostorná zděná garáž, do které je vjezd přímo z ulice. Z dvorku je vstup do zahrady s druhou studnou, ovocnými stromy a je na ni vjezd z druhé strany.
Dům je z pálených plných cihel, sedlová a pultová střecha. Krov dřevěný, taška pálená, na garáži je střecha rovná plechová. Dům má napojení veřejný vodovod a vodu z vlastní studny, je tu zavedená elektřina, plyn a odpad do veřejné kanalizace.
Dům má obytné místnosti orientované na jižní a východní stranu, jedno okno do ulice a z podkroví hezký výhled na zahradu až na les.
Ten, kdo hledá ticho, třeba i únik z města do klidu přírody, procházky v lese, výlety v okolí, může toto vše na tomto úžasném místě najít. A to nejen na chalupu pro víkendy, ale i na trvalé bydlení, pro rodinu s dětmi, které si mohou užívat čistý vzduch a klid. Přímo v obci je zastávka MHD a také další občanské vybavení jako obchod, restaurace, hřiště, nebo třeba Základní škola v Blansku a Mateřská škola ve vedlejší části v Těchově.
Zveme vás na prohlídku, aby jste se sami mohli přesvědčit o tomto klidném a příjemném místě, kde můžete najít svůj nový domov.